FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, TERMOIZOLACJA

O Naszej Firmie

to solidny zespół

oddziałów

doradców

ekip montażowych

40

oddziałów

350

doradców

40

ekip montażowych

listopad 2019

realizacji

grudzień 2019

realizacji

marzec 2020

realizacji

listopad 2019

200

realizacji

grudzień 2019

350

realizacji

marzec 2020

40

realizacji

Zainstalowanych ponad

tys. m2 paneli fotowoltaicznych

150

tys m2
paneli fotowoltaicznych

Łączna moc
naszych instalacji

Łączna moc
naszych instalacji

25

MWp

Korzystamy tylko i wyłącznie z produktów wiodących producentów – wszystko po to, byś nie musiał sie martwić o jakość i trwałość montowanych przez nas elementów.

Dodatkowo każda instalacja jest dla nas sprawą indywidualną, dzieki czemu jesteśmy w stanie zapewnić dobór najefektywniejszych w danym przypadku podzespołów.

Oprócz fotowoltaiki zajmujemy się:

Pompami ciepła

To jedno z najefektywniejszych, a zarazem ekologicznych źródeł ciepła dla danych obiektów, w tym domów. Jest to urządzenie, które swoje działanie opiera na przepływie ciepła z miejsc zimniejszych do cieplejszych i odwrotnie, dzięki czemu może służyć nie tylko jako źródło grzewcze, lecz również klimatyzacja.

Matami
grzewczymi

W pełni zintegrowany system ogrzewania Dream Heat, zakłada połączenie folii grzewczej Dream Heat z energią pochodzącą z instalacji fotowoltaicznej. Koszt paneli fotowoltaicznych można porównać do kosztu budowy kotłowni, co w rezultacie daje użytkownikowi całkowicie darmowe i bezobsługowe ogrzewanie domu.
Cały proces jest wspierany przez inteligentne rozwiązania – Dream Connect W-Fi.
Bazując na energii słonecznej, system ogrzewania Dream Sun idealnie wpisuje się w strategię zrównoważonego rozwoju oraz odnawialnych źródeł energii.

Nowoczesnym systemem izolacji

PSCoat

opartym o nanotechnologię

Oferujemy też nowy system termoizolacji obiektów firmy PS Coat. Jest to system 3 powłok: grunt, warstwa termiczna, farba fasadowa, które izolują powierzchnię. System ten nie wymaga instalacji dodatkowych materiałów izolacyjnych, takich jak styropian.

Nałożenie tych 3 powłok na grubość 0,4 mm (łącznie) pozwala uzyskać taki sam efekt termiczny jak w przypadku użycia styropianu o grubości 10 cm. Ostatni audyt na elewacji ocieplonej tym systemem na grubość ok. 0,5 mm wykazał równie wysoką skuteczność co 12 cm czarnego styropianu (różnica 0,2 st. C na korzyść styropianu). System ten można stosować zarówno na elewacjach, wewnątrz pomieszczeń jak i po obu stronach. Cienka warstwa izolacyjna PSC zachowuje pierwotne proporcje i kształty fasady.

Elektromobilnością

Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w budowę ekosystemu wspomagającego ładowanie samochodów elektrycznych, a tym samym odzyskać co zapomniane… komfort, ciszę i czyste powietrze.

W duchu tych idei stworzyliśmy dwustanowiskową stację ładowania 4ECO SMART BOX CHARGER średniej prędkości o mocy 2 x 22 kW, jak i oprogramowanie do zarządzania zintegrowanymi w ramach dostarczanego przez nas systemu punktami ładowania.

Co nas wyróżnia?

Najnowsze technologie

Dzięki najwyższej jakości komponentom, będziesz cieszyć się zyskiem ze swojej instalacji przez min. 25-35 lat.

Profesjonalizm

Posiadamy zaplecze najlepszych specjalistów w branży OZE.

Gwarancja

25 lat gwarancji na wydajność paneli i nawet do 20 lat gwarancji produktowej.

Kompleksowość

Zapewniamy całościowe przygotowanie instalacji od projektu po przyłączenie do sieci.

Terminowość

Cenimy czas naszych klientów, dlatego zawsze jesteśmy na czas.

Jakość

Codziennie pracujemy nad tym, aby Klienci mieli dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań.

Co mówią o nas klienci?

Referencje

Przed założeniem instalacji kontaktowałem się z kilkoma wykonawcami. Firma 4 ECO wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, a doskonała jakość realizacji inwestycji przypieczętowała moją opinię o firmie. Fachowa i bardzo rzetelna firma. Bardzo konkurencyjna cena wykonania.

Adam M.

4 ECO to bardzo solidna firma, której powierzyłam instalację paneli fotowoltaicznych na dachu mojego domu. Ekipa montująca bardzo szybko i profesjonalnie zrealizowała projekt, całość została w pełni wykonana z godnie z umową. Serdecznie polecam! Magda

Świetny kontakt z klientem ! Wszystko wyczerpująco omówione. Otrzymałam rzeetelne odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie. Szybka i terminowa realizacja. Genialna obsługa posprzedażowa. Bardzo, bardzo polecam firmę 4 ECO 🙂

Marcin

4 ECO

Jesteśmy dystrybutorem firm:


JUŻ TERAZ SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

O nas

4 ECO to firma pozyskująca dotacje unijne która powstała po to, by wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem wesprzeć i pomóc klientom w ich działaniach związanych z pozyskiwaniem, realizacją, zarządzaniem, rozliczeniem i oszacowaniem dotacji z dostępnych programów Unii Europejskiej jak i programów krajowych.

Kontakt

Plac Niepodległości 1
25-506 Kielce

tel: +48 533 012 231
e-mail: biuro@4-eco.pl