FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, TERMOIZOLACJA

O Naszej Firmie

ENERGIA DLA TWOJEGO DOMU

4-ECO, kim jesteśmy?

Przede wszystkim jedną z największych firm w Polsce, która zajmuje się fotowoltaiką, A co za tym idzie? Dbałość o środowisko oraz komfort dla Ciebie i Twojej rodziny, a na tym zależy nam najbardziej.

Zapewniamy instalacje fotowoltaiczne:

✓ pompami ciepła,
✓ nowoczesnymi kotłami gazowymi (kondensacyjnymi, jedno i dwu funkcyjnymi)
✓ termoizolacją,
✓ nanotechnologią,

Poza tym! Już nie musisz się martwić, koniec z z problemowym kompletowaniem dokumentów! My zrobimy to za Ciebie. Pomożemy Ci przygotować wniosek o dofinansowanie oraz zajmiemy się jego realizacją. Twoje minimum nasze maksimum zaangażowania.

Jesteśmy firmą, która nie bagatelizuje żadnych spraw, każda jest tak samo istotna. Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw jak i do osób prywatnych, podmiotów prywatnych, rolników oraz jednostek samorządowych. Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, bo to dzięki klientom mamy możliwość ciągłego rozwoju. My zaufaliśmy Wam, teraz Ty zaufaj nam.

4 ECO

Co nas wyróżnia?

I

Najnowsze technologie

Dzięki najwyższej jakości komponentom, będziesz cieszyć się zyskiem ze swojej instalacji przez min. 25-35 lat.
I

Profesjonalizm

Posiadamy zaplecze najlepszych specjalistów w branży OZE.
I

Gwarancja

25 lat gwarancji na wydajność paneli i nawet do 20 lat gwarancji produktowej.
I

Kompleksowość

Zapewniamy całościowe przygotowanie instalacji od projektu po przyłączenie do sieci.

I

Terminowość

Cenimy czas naszych klientów, dlatego zawsze jesteśmy na czas.
I

Jakość

Codziennie pracujemy nad tym, aby Klienci mieli dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań.

4 ECO - Co mówią o nas klienci?

Referencje

Przed założeniem instalacji kontaktowałem się z kilkoma wykonawcami. Firma 4 Eco wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, a doskonała jakość realizacji inwestycji przypieczętowała moją opinię o firmie. Fachowa i bardzo rzetelna firma. Bardzo konkurencyjna cena wykonania. Adam M.

4 ECO to bardzo solidna firma, której powierzyłam instalację paneli fotowoltaicznych na dachu mojego domu. Ekipa montująca bardzo szybko i profesjonalnie zrealizowała projekt, całość została w pełni wykonana z godnie z umową. Serdecznie polecam! Magda

Świetny kontakt z klientem ! Wszystko wyczerpująco omówione. Otrzymałam rzeetelne odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie. Szybka i terminowa realizacja. Genialna obsługa posprzedażowa. Bardzo, bardzo polecam firmę4 ECO 🙂 Marcin

4 ECO

Jesteśmy dystrybutorem firm:


JUŻ TERAZ SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

O nas

4-ECO to firma pozyskująca dotacje unijne która powstała po to, by wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem wesprzeć i pomóc klientom w ich działaniach związanych z pozyskiwaniem, realizacją, zarządzaniem, rozliczeniem i oszacowaniem dotacji z dostępnych programów Unii Europejskiej jak i programów krajowych.

Kontakt

UL. Plac Niepodległości 1
25-506 Kielce

TEL: +48 533 012 231
E-MAIL: biuro@4-eco.pl

Oferta