TANIA ENERGIA ZE SŁOŃCA W TWOIM DOMU I FIRMIE

Fotowoltaika z 4 ECO

ENERGIA W TWOIM DOMU I FIRMIE

Jeżeli trapią Cię wysokie i wciąż rosnące rachunki za ogrzewanie i prąd elektryczny – postaw z 4ECO na ekologię! Nasze nowoczesne rozwiązania dostarczane przez producentów z pewnością dadzą Ci wymarzoną ulgę i płynność finansową. Nasi monterzy zainstalują panele w najgodniejszym dla Ciebie miejscu, nieważne czy jest to dach, ogrodzenie, czy inne konstrukcje. Postaw na ekologię i tańsze rachunki!

Instalacje fotowoltaiczne potrafią wygenerować naprawdę wielką ilość prądu. Najczęściej, pozyskana energia nie tylko zaspokaja w pełni nasze potrzeby, lecz również gromadzi się jej nadmiar. Dzięki systemowi upustów i licznikowi dwukierunkowemu, nadwyżka wyprodukowanej energii trafia do danej firmy energetycznej. W przypadku, gdy wzrośnie nasze zapotrzebowanie, zmagazynowana dzięki temu energia zostaje nam oddana.

4 ECO

Co możemy Państwu zaoferować?

I

Zbuduj wlasną instalację fotowoltaiczną

Produkuj własny prąd i obniż rachunki za energię elektryczną

I

Produkuj własny prąd i obniż rachunki za energię elektryczną

Po zamontowaniu instalacji fotowoltaicznej rachunek za cały rok może wynieść zaledwie 120 zł )

I

Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania

( Współpraca z bankami pozwala na wybranie kredytowania na preferencyjnych warunkach EKO RATY )

I

Profesjonalizm

Uniezależnij się od ciągłego wzrostu cen energii

4 ECO

Słoneczna Energia Dla Twojego Domu

XXI wiek to era powszechnej elektroniki i rosnącego zapotrzebowania na prąd, który systematycznie od wielu lat drożeje. Dlaczego więc nie zapewnić sobie oszczędności w opłacanych rachunkach, a jednocześnie nie zadbać o środowisko?

Firma 4ECO zapewni najlepsze i najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne, a nasi monterzy zamontują je w profesjonalny sposób! Co więcej, nasze urządzenia mogą współpracować ze pompami ciepła, zapewniając Ci nie tylko tańsza energię, lecz również bezpłatne ogrzewanie!

4 ECO

Tania Energia Dla Firm

Prowadzenie firmy to nie tylko nieustanne zyski i przychody, lecz również wydatki. Każdy przedsiębiorca doskonale wie, jak ważne są oszczędności, oraz jak trudno je wprowadzać. I właśnie tu wkracza 4ECO!

Jednym z najbardziej kosztownych surowców w firmach jest energia elektryczna – czy istnieje zatem sposób by ograniczyć wydatki na prąd? Oczywiście że tak! Wiele przedsiębiorstw nie zdaje sobie sprawy z tego, jak efektywnie wykorzystać przestrzeń swojej siedziby. My pomożemy Ci wykorzystać Twoją przestrzeń dachową i gruntową i zainstalujemy najlepsze i najbardziej optymalne ogniwa fotowoltaiczne! Gwarantujemy, iż ta inwestycja z pewnością zadowoli każdego klienta, który pragnie zredukować koszty związane z konsumpcją energii elektrycznej.

4 ECO

Wysokie Rachunki Za Prąd I Ciepło? To Już Przeszłość.

Instalacje fotowoltaiczne potrafią wygenerować naprawdę wielką ilość prądu. Najczęściej, pozyskana energia nie tylko zaspokaja w pełni nasze potrzeby, lecz również gromadzi się jej nadmiar. Dzięki systemowi upustów i licznikowi dwukierunkowemu, nadwyżka wyprodukowanej energii trafia do danej firmy energetycznej. W przypadku, gdy wzrośnie nasze zapotrzebowanie, zmagazynowana dzięki temu energia zostaje nam oddana – nawet w 80 procentach!

4 ECO

Jak działa fotowoltaika?

I

specjalne baterie, które pozwalają na magazynowanie uzyskanej energii.

I

moduły fotowoltaiczne, których zadaniem jest generowanie prądu stałego poprzez przetwarzanie promieni słonecznych

I
tak zwany licznik dwukierunkowy, umożliwiający przesyłanie energii z sieci do instalacji i z instalacji do sieci
I

inwerter zwany też falownikiem to urządzenie odpowiedzialne za przekształcenie wcześniej pozyskanego prądu stałego na zmienny a więc ten który mamy w obecnej instalacji

I

specjalnej konstrukcji do montażu modułów

I
system zabezpieczeń AC i DC
I
najlepsze jakościowo, niepalne i niezwykle elastyczne kable solarne z minimalna rezystancją żyły

4 ECO - Co mówią o nas klienci?

Referencje

Przed założeniem instalacji kontaktowałem się z kilkoma wykonawcami. Firma 4 Eco wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, a doskonała jakość realizacji inwestycji przypieczętowała moją opinię o firmie. Fachowa i bardzo rzetelna firma. Bardzo konkurencyjna cena wykonania. Adam M.

4 ECO to bardzo solidna firma, której powierzyłam instalację paneli fotowoltaicznych na dachu mojego domu. Ekipa montująca bardzo szybko i profesjonalnie zrealizowała projekt, całość została w pełni wykonana z godnie z umową. Serdecznie polecam! Magda

Świetny kontakt z klientem ! Wszystko wyczerpująco omówione. Otrzymałam rzeetelne odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie. Szybka i terminowa realizacja. Genialna obsługa posprzedażowa. Bardzo, bardzo polecam firmę4 ECO 🙂 Marcin

4 ECO

Jesteśmy dystrybutorem firm:


O nas

4-ECO to firma pozyskująca dotacje unijne która powstała po to, by wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem wesprzeć i pomóc klientom w ich działaniach związanych z pozyskiwaniem, realizacją, zarządzaniem, rozliczeniem i oszacowaniem dotacji z dostępnych programów Unii Europejskiej jak i programów krajowych.

Kontakt

UL. Plac Niepodległości 1
25-506 Kielce

TEL: +48 533 012 231
E-MAIL: biuro@4-eco.pl

Oferta