Rekuperacja Kielce – montaż i instalacje wentylacyjne

 

Wentylacja kluczem do komfortu domowego

Wentylacja to proces usuwania z pomieszczeń zanieczyszczonego powietrza i dostarczania w jego miejsce powietrza świeżego. Wentylacja jest konieczna ponieważ powietrze we wszystkich pomieszczeniach stale ulega zanieczyszczeniu.

Zaletą wentylacji mechanicznej jest możliwość dostosowania jej wydajności do faktycznych potrzeb mieszkańców, dzięki temu można stworzyć komfortowe warunki w pomieszczeniach. Regulacja systemu wentylacji mechanicznej może odbywać się automatycznie.

Rekuperatory

Montując specjalne urządzenia ”rekuperatory” można odzyskiwać ciepło z usuwanego powietrza, a zatem oszczędzać zimą cenną energię. Można także zastosować filtry zatrzymujące zanieczyszczenia dostające się do budynku z zewnątrz. Docenią to z pewnością alergicy. Wentylację mechaniczną można połączyć również z urządzeniami klimatyzacyjnymi, co z pewnością redukuje ilość prac oraz koszta.

Oferujemy wentylację na wszelkiego rodzaju pomieszczenia – od budynków jednorodzinnych po sklepy, restauracje, baseny, SPA, hale produkcyjne, itp.