Fotowoltaika jest już bardzo popularnym rozwiązaniem, które pozwala zaoszczędzić na energii elektrycznej. Co równie ważne, jest to inwestycja w przyszłość naszą, naszych dzieci i planety. Jeśli decydujesz się na montaż paneli fotowoltaicznych, oto, co musisz wiedzieć.

Jakie panele fotowoltaiczne zamontować w Kielcach?

Na rynku popularny jest głównie jeden rodzaj paneli fotowoltaicznych jakim są moduły monokrystaliczne, które oparte są na:

  • 60 klasycznych ogniwach – jest to klasyczny moduł monokrystaliczny.
  • 120 ogniw opartych na technologii HalfCut – są to panele o wyższej mocy i większej produkcji w warunkach zacienienia.
  • 306 ogniw opartych na technologii Shingled – posiadające dobrą moc i wydajności, a także zwiększoną wytrzymałoś
  • .

Wybierając panele warto zdać się na opinię specjalistów, którzy dobiorą najlepsze moduły fotowoltaiczne odpowiadające Twoim indywidualnym potrzebom.

Jaka moc instalacji fotowoltaicznej w Świętokrzyskiem?

By podjąć decyzję o tym, jaką moc instalacji wybrać, przeanalizuj zużycie energii w swoim domu w poprzednim roku i zastanów się, czy wciąż wygląda ono podobnie. Może zakupiłeś lub planujesz zakup jakiegoś dodatkowego sprzętu? Warto zdecydować się na większą moc, jeśli wiesz, że będziesz jej w przyszłości potrzebować.

Średnio energia wyprodukowana przez instalację fotowoltaiczną to 1000 kWh na 1kW. Jeśli roczne zużycie prądu wynosi 2000 kWh, wówczas instalacja powinna mieć nieco większą moc – ok. 2,4 kW.

Fotowoltaika Kielce – czym kierować się w wyborze firmy?

Szukasz firmy, która oferuje montaż fotowoltaiki w Kielcach i w województwie świętokrzyskim? Jeśli nie wiesz, czym się kierować podczas wyboru wykonawcy, oto co trzeba wziąć pod uwagę:

  • Jaka jest gwarancja na sprawność paneli fotowoltaicznych, poszczególne elementy i na montaż? Na dobre panele otrzymamy 20-25-letnią gwarancję.
  • Czy firma podchodzi do klienta indywidualnie? Musisz mieć pewność, że projekt będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom.
  • Przejrzyj portfolio firmy. Prawidłowo wykonany montaż paneli, które dobrze prezentują się na zdjęciach to znak, że firma wie, co robi.

Nasza firma daje ponadto gwarancję na wysoką jakość wykorzystywanych produktów i terminowość wykonania inwestycji. Sprawdź, dlaczego warto nam zaufać.