Wspieramy drużynę Łomża Vive Kielce

W czwartek, 3 września 2020, w Hali Legionów odbyła się biznesowa konferencja prasowa, na której przedstawiono siedmiu sponsorów klubu Vive Kielce i drużyny Łomża Vive Kielce oraz Partnerów projektu JoinBertus.
Wśród nich jest 4 ECO, które wspiera jeszcze mocniej najlepszą drużynę piłki ręcznej, w tym ciężkim czasie epidemii. Zostaliśmy sponsorem głównym zespołu.

Chcemy wspierać klub, który jest wielką wartością dla naszego regionu.

Kibicujemy zespołowi Łomża Vive Kielce i trzymamy za niego kciuki w tym sezonie! Jesteśmy pewni że będziemy wspólnie świętowali wielkie sukcesy.

Dopingujemy młode talenty

Wspierając duży lokalny sport, nie zapominamy o mniejszych klubach. Jako 4 ECO, dbamy o to, by młodzi adepci piłki nożnej mieli najlepsze warunki do szlifowania swoich umiejętności, dlatego swoją opieką objęliśmy juniorskie drużyny Astry Piekoszów.
Rozwój fizyczny i komfort w realizacji swoich pasji wśród najmłodszych pokoleń jest dla nas bardzo ważny. Wierzymy, że wsparcie, które od nas otrzymują będzie dla nich pomocne w drodze do wielkiej kariery. Energia to istotny aspekt naszej pracy, dlatego cieszymy się obserwując radosne młode twarze, które kopią piłkę z zaangażowaniem i uśmiechem.