FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, TERMOIZOLACJA

Pompy ciepła

ENERGIA W TWOIM DOMU I FIRMIE

4 ECO

Dlaczego Pompy Ciepła?

Przede wszystkim jest to jedno z najefektywniejszych, a zarazem ekologicznych źródeł ciepła dla danych obiektów, w tym domów. Jest to urządzenie, które swoje działanie opiera na przepływie ciepła z miejsc zimniejszych do cieplejszych i odwrotnie, dzięki czemu może służyć nie tylko jako źródło grzewcze, lecz również klimatyzację.

4 ECO

Trwałość i oszczędność

Koszty związane z utrzymaniem i funkcjonowaniem takich pomp zwracają się już po kilku latach użytkowania. Jest to bardzo dobra perspektywa zważywszy na to, iż proponowane przez nas urządzenia mogą działać nawet ponad 25 lat! Co więcej, instalacja w postaci pompy ciepła to niezwykła oszczędność miejsca w porównaniu z tradycyjnymi kominkami.

4 ECO

Co możemy Państwu zaoferować?

I

PCCO

Pompa ciepła typu powietrze/woda, to idealne rozwiązanie dla budynków pozbawionych dostępu do sieci gazociągowej. Jej cechą charakterystyczną jest możliwość podgrzewania nie tylko ciepłej wody użytkowej, ale także ogrzanie i ochłodzenie pomieszczeń. Zastosowane przez nas jednostki wewnętrzne takiej instalacji, są bardzo ciche i nie wymagają budowy dolnego źródła ciepła, co wiązałoby się z dodatkowymi kosztami. Ponad to, w obiektach z systemami ogrzewania podłogowego, tego typu pompa jest samodzielnym źródłem ciepła!

I

PCWB

Ostatni typ oferowanych przez nas pomp służy do ogrzewania wody basenowej. Nasze pompy PCWB gwarantują niespotykane u konkurencji poziomy efektywności pracy z zachowaniem komfortu i niskich kosztów użytkowania! Podkreślić należy, iż nasze pompy PCWB są niezwykle trwałe na wszelkie warunki zewnętrzne, a przy tym – nie zaburzają estetyki obiektów. Specjalna konstrukcja umożliwia łatwy i szybki montaż i demontaż pompy!
I

PCWU

Jest to pompa, która przeznaczona jest do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. W większości przypadków, jej instalacja nie wymaga dużej ilości prac budowlanych i montażowych. Pompy te różnią się od siebie głównie litrażem podgrzewacza i mocą sprężarki. Nasz zespół fachowców dobierze najodpowiedniejszą pompę w zależności od Twoich oczekiwań.

4 ECO - Co mówią o nas klienci?

Referencje

Przed założeniem instalacji kontaktowałem się z kilkoma wykonawcami. Firma 4 Eco wywarła na mnie bardzo pozytywne wrażenie, a doskonała jakość realizacji inwestycji przypieczętowała moją opinię o firmie. Fachowa i bardzo rzetelna firma. Bardzo konkurencyjna cena wykonania. Adam M.

4 ECO to bardzo solidna firma, której powierzyłam instalację paneli fotowoltaicznych na dachu mojego domu. Ekipa montująca bardzo szybko i profesjonalnie zrealizowała projekt, całość została w pełni wykonana z godnie z umową. Serdecznie polecam! Magda

Świetny kontakt z klientem ! Wszystko wyczerpująco omówione. Otrzymałam rzeetelne odpowiedzi na każde nurtujące mnie pytanie. Szybka i terminowa realizacja. Genialna obsługa posprzedażowa. Bardzo, bardzo polecam firmę4 ECO 🙂 Marcin

4 ECO

Jesteśmy dystrybutorem firm:


O nas

4-ECO to firma pozyskująca dotacje unijne która powstała po to, by wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem wesprzeć i pomóc klientom w ich działaniach związanych z pozyskiwaniem, realizacją, zarządzaniem, rozliczeniem i oszacowaniem dotacji z dostępnych programów Unii Europejskiej jak i programów krajowych.

Kontakt

UL. Plac Niepodległości 1
25-506 Kielce

TEL: +48 533 012 231
E-MAIL: biuro@4-eco.pl

Oferta