Fachowe doradztwo i montaż klimatyzacji na terenie całego kraju!

Wybór odpowiedniej klimatyzacji do mieszkania lub firmy jest kluczowy dla komfortu oraz optymalizacji wydatków związanych z poborem energii elektrycznej wykorzystywanej przez system.

parallax background


Klimatyzacja
w domu/mieszkaniu


Głównym parametrem związanym z doborem systemu klimatyzacji jest powierzchnia domu/mieszkania oraz liczba pomieszczeń, które będą przez niego obsługiwane.

Wśród oferowanych przez nas systemów klimatyzacyjnych znajdują się urządzenia czołowych i sprawdzonych producentów……...

Proponujemy szeroki wachlarz produktów klimatyzacyjnych do zastosowań domowych oraz komercyjnych, obejmujący m.in. klimatyzatory typu split i multi split, Multi VTM i heat recovery.

Wybór klimatyzacji do domu/mieszkania uzależniony od kilku czynników. Najważniejszym z nich niewątpliwie jest powierzchnia oraz liczba pomieszczeń, które będą obsługiwane przez system. Warto pamiętać, że im więcej jednostek wewnętrznych będzie podłączonych do jednego agregatu zewnętrznego, tym większa musi być jego moc. Przy szacowaniu wydatków na klimatyzację warto także mieć na uwadze, że wraz z mocą wzrasta także cena agregatu.

Dzięki dokładnej analizie pomieszczeń i potrzeb klientów, przygotowany przez nas projekt pozwoli na uniknięcie ewentualnych błędów przy projektowaniu i instalacji klimatyzacji.

parallax background
 

Klimatyzacja
w biurze


Klimatyzacja w biurze to jeden z  czynników wpływających na wydajność  pracowników w okresie letnim oraz komfort pracy dla wszystkich w nim przebywających.

W zależności od wielkości biura, ilości pomieszczeń, ich rodzaju i kształtu dobieramy odpowiednie mocowo urządzenia klimatyzacyjne ścienne, kasetonowe, kanałowe i podsufitowe.

Klimatyzatory kasetonowe dedykowane są do pomieszczeń, w których zamontowano sufity podwieszane. Zapewniają wysoki komfort nawiewu. Instalacja  ukryta jest nad sufitem, a widoczny jest tylko panel urządzenia, z którego spływa na chłodne powietrze.

Bardzo często w biurach stosowane są klimatyzatory kanałowe, które dzięki dodatkowemu doprowadzeniu powietrza kanałami, mogą schładzać pomieszczenia typu serwerownie czy magazyny.