Elektromobilność - ładowarki samochodów elektrycznych

Unikalna kombinacja sprzętu, oprogramowania i innowacji.

Jesteśmy pasjonatami życia w duchu ekologii oraz fanami motoryzacji. Mamy świadomość, że z dzisiejszego świata nie da się wyeliminować samochodów.

Istnieją rozwiązania, które pozwolą znacznie ograniczyć emisję spalin, szczególnie w obszarach miejskich. Tą alternatywą są samochody niskoemisyjne.

Postanowiliśmy więc aktywnie włączyć się w budowę ekosystemu wspomagającego ładowanie samochodów elektrycznych, a tym samym odzyskać co zapomniane… komfort, ciszę i czyste powietrze.

W duchu tych idei stworzyliśmy dwustanowiskową stację ładowania średniej prędkości o mocy 2 x 22 kW, jak i oprogramowanie do zarządzania zintegrowanymi w ramach dostarczanego przez nas systemu punktami ładowania.

Dlaczego 4 ECO SMART BOX CHARGER?

Unikalna jak Ty!

Tysiące zdjęć, tysiące barw. Twórz!

Sterownik CityOS

Innowacja bez granic

Proste płatności CT PAY

 

W aplikacji wykorzystującej architekturę IOS oraz Android zintegrowaliśmy międzynarodową platformę płatności STRIPE. To rozwiązanie pozwala na wiele sposobów dokonać płatności za usługę ładowania.

cityOS SMART STATION

To oprogramowanie lokalizujące dostępne punkty ładowania w oparciu o geo-lokalizację użytkownika.
W prosty sposób możemy zarezerwować punkt ładowania (15 minut). W trakcie ładowania aplikacja na ekranie telefonu wyświetla podstawowe informacje związane z samym ładowaniem takie jak, np. ilość pobranej energii, koszt, parametry ładowania. Za jej pośrednictwem możemy również zakończyć proces ładowania przed czasem i wznowić go w dogodnym dla użytkownika momencie.

CT WEB

To platforma do zarządzania wieloma punktami ładowania pojazdów elektrycznych. Już od pierwszej stacji ładowania pojawiającej się
w elektromobilnym ekosystemie potrzebne są zaawansowane funkcje związane z konfiguracją stacji ładowania jak np: cena usługi ładowania, parametry techniczne przyłącza, godziny działania stacji, planowane przeglądy techniczne, dodawanie użytkowników, gości. Funkcje te są zintegrowane w jednym miejscu.

Poszczególne punkty można łączyć w grupy o identycznych parametrach jak, np. cena usługi ładowania dla poszczególnych obszarów. W zależności od potrzeb Administrator może wykorzystać dostępne na platformie CT WEB zaawansowane funkcje analityczne, np. analityka sprzedaży powiązana z geo-lokalizacją.

Za pomocą panelu administratora możesz również dodawać swoją flotę samochodów do sieci ładowarek firmy cityOS oraz sieci partnerskich współpracujących z naszą firmą. Funkcja CT FLOTA dostępna jest dla klientów biznesowych.

Check Grid

Skorzystaj, gdy nie jesteś pewien. My – znamy się na tym.
Sprawdzimy parametry, przygotujemy zakres zmian, zrobimy.

– Moc umowna i poziom zabezpieczeń.
– Stan istniejącej sieci elektrycznej.
– Wymagania instalacji fotowoltaicznej i stacji ładowania.

4 ECO Smart Box Home Station.

4 ECO Smart Box City Station.

Bądź SMART ... i zyskaj

W ramach jednej inwestycji połącz urządzenia 4 ECO smart box charger z fotowoltaiką.

  • Atrakcyjne warunki finansowania na całość projektu.
  • Niższe łączne koszty inwestycji.
  • Pełna niezależność – własna stacja ładowania.
  • Potrzebną moc zgodną zarówno z wymaganiami fotowoltaiki jak i ładowarki samochodowej.

ZOBACZ NASZE KATALOGI >