KOTŁY

Dystrybuowane przez nas kotły z podajnikami na ekogroszek, pelet, czy agropelet, to nowoczesne, wydajne, a przede wszystkim bezpieczne i ekologiczne źródła ciepła dla Twojego domu i nie tylko. Prostota obsługi, oraz możliwość wieloletniego użytkowania to tylko niektóre z zalet naszych produktów. Specjalnie certyfikowane urządzenia to nie tylko wysoka jakość wykonania, lecz również rozsądna cena!

TECHNIKA SOLARNA

Ciepło za grosze?

Zastanawiałeś się kiedyś czy istnieje sposób na zminimalizowanie kosztów związanych z podgrzewaniem wody pitnej i zapewnieniem ciepła w Twoim domu? Otóż istnieje! Co więcej jest bardzo wydajne i ekologiczne!

Oferowane przez naszych producentów systemy solarne, których podstawą są najwyższej klasy kolektory słoneczne sprawią, iż zużycie energii wykorzystywanej do podgrzania bieżącej wody, oraz wsparcia systemu grzewczego w Twoim domu zostaną zredukowane do absolutnego minimum!

Innowacja, jakość, cena

Innowacyjna technologia, gruntowanie przebada jakość wykonania, projekt opracowany przez najlepszych inżynierów, oraz najlepsze dostępne materiały – to wyróżniki, które stanowią o klasie oferowanych przez nas systemów solarnych. Gwarantujemy, że nasze niezawodne instalacje posłużą Ci przez wiele lat, a darmowa energia słoneczna pozwoli na niezwykłą wręcz oszczędność.

Pompy
Ciepła

Dlaczego pompy ciepła?

Przede wszystkim jest to jedno z najefektywniejszych, a zarazem ekologicznych źródeł ciepła dla danych obiektów, w tym domów. Jest to maszyna, która swoje działanie opiera na przepływie ciepła z miejsc zimniejszych do cieplejszych i odwrotnie, dzięki czemu może służyć nie tylko jako źródło grzewcze, lecz również klimatyzację.

Trwałość i oszczędność

Koszty związane z utrzymaniem i funkcjonowaniem takich pomp zwracają się już po kilku latach użytkowania. Jest to bardzo dobra perspektywa zważywszy na to, iż proponowane przez nas urządzenia mogą działać nawet ponad 25 lat! Co więcej, instalacja w postaci pompy ciepła to niezwykła oszczędność miejsca w porównaniu z tradycyjnymi kominkami.

Różnorodność

4ECO zapewnia różnorodność oferowanych pomp. W zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie zapewnić następujące ich typy:

PCCO

Pompa ciepła typu powietrze/woda, to idealne rozwiązanie dla budynków pozbawionych dostępu do sieci gazociągowej. Jej cechą charakterystyczną jest możliwość podgrzewania nie tylko ciepłej wody użytkowej, ale także ogrzanie i ochłodzenie pomieszczeń. Zastosowane przez nas jednostki wewnętrzne takiej instalacji, są bardzo ciche i nie wymagają budowy dolnego źródła ciepła, co wiązałoby się z dodatkowymi kosztami. Ponad to, w obiektach z systemami ogrzewania podłogowego, tego typu pompa jest samodzielnym źródłem ciepła!

PCWB

Ostatni typ oferowanych przez nas pomp służy do ogrzewania wody basenowej. Nasze pompy PCWB gwarantują niespotykane u konkurencji poziomy efektywności pracy z zachowaniem komfortu i niskich kosztów użytkowania! Podkreślić należy, iż nasze pompy PCWB są niezwykle trwałe na wszelkie warunki zewnętrzne, a przy tym – nie zaburzają estetyki obiektów. Specjalna konstrukcja umożliwia łatwy i szybki montaż i demontaż pompy!

PCWU

Jest to pompa, która przeznaczona jest do podgrzewania ciepłej wody użytkowej. W większości przypadków, jej instalacja nie wymaga dużej ilości prac budowlanych i montażowych. Pompy te różnią się od siebie głównie litrażem podgrzewacza i mocą sprężarki. Nasz zespół fachowców dobierze najodpowiedniejszą pompę w zależności od Twoich oczekiwań.

JUŻ TERAZ SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

+48 533 012 231

PROGRAM
CZYSTE
POWIETRZE

Kontakt

UL. Plac Niepodległości 1
25-506 Kielce

TEL: +48 533 012 231
E-MAL: biuro@4-eco.pl

O nas

4-ECO to firma pozyskująca dotacje unijne która powstała po to, by wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem wesprzeć i pomóc klientom w ich działaniach związanych z pozyskiwaniem, realizacją, zarządzaniem, rozliczeniem i oszacowaniem dotacji z dostępnych programów Unii Europejskiej jak i programów krajowych.