OKNA

Tak jak w przypadku pozostałych naszych produktów, oferwane przez nas okna cechuje wysoka jakość wykonania za rozsądną cenę. W przypadku okien, niezwykle ważną cechą jest odporność na niekorzystne czynniki atmosferyczne, które mogą sprawiać odkształcanie się materiału! Starannie dobrani przez nas producenci gwarantują wysoką trwałość produktów, a zastosowane technologie sprawiają, iż powierzchnia okna jest niespotykanie gładka i błyszcząca, a specjalne systemy uszczelek zapewniają łatwe utrzymanie okien w czystości.

I

W ramach zakupu okien, oferujemy również ich transport i profesjonalny montaż!

DRZWI

Znajdujące się w ofercie 4ECO drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to sprawdzona przez wielu jakość i staranność wykonania. 

I

Jako jedni z nielicznych oprócz sprzedaży drzwi, oferujemy pomoc naszych specjalistów w zakresie doboru odpowiedniego typu i rozmiaru, a także montaż przez certyfikowanych pracowników!

BRAMY

Nasza stolarka zewnętrzna to również wszelkiego rodzaju bramy. Najpopularniejszym typem są zdecydowanie tak zwane bramy segmentowe,  Które łączą ze sobą:

funkcjonalność – brama wykorzystuje otwór wjazdowy głębokość pomieszczenia, co umożliwia na przykład otwarcie nawet w przypadku, gdy wjazd jest zaraz obok ruchliwej ulicy

bezpieczeństwo, które zapewniają systemy zapobiegające przypadkowemu osunięciu bramy itp.

komfortową obsługę, którą zapewnia automatyka wyposażona w moduł zdalnego sterowania

dobrą izolację termiczną;

Jesteśmy dystrybutorem firm:


JUŻ TERAZ SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

+48 533 012 231

PROGRAM
CZYSTE
POWIETRZE

Kontakt

UL. Plac Niepodległości 1
25-506 Kielce

TEL: +48 533 012 231
E-MAL: biuro@4-eco.pl

O nas

4-ECO to firma pozyskująca dotacje unijne która powstała po to, by wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem wesprzeć i pomóc klientom w ich działaniach związanych z pozyskiwaniem, realizacją, zarządzaniem, rozliczeniem i oszacowaniem dotacji z dostępnych programów Unii Europejskiej jak i programów krajowych.