O Nas

4-ECO to dystrybutor i instalator największych firm w Polsce z dziedziny fotowoltaiki, źródeł ciepła, termoizolacji, czy stolarki zewnętrznej. Naszym zadaniem jest nie tylko dbanie o stan otaczającego nas środowiska, lecz również zapewnienie komfortu Tobie i twoim bliskim. Zajmujemy się również przygotowaniem i realizacją wniosków o przyznanie dofinansowania!

Jakość

We współpracy z klientem liczy się nie tylko właściwe podejście do sprawy, lecz również jakość i stopień wykonania świadczonych przez nas usług. Niezwykle istotną jest na nas zasada – zadanie jest wykonane perfekcyjnie na każdym etapie realizacji, albo nie jest wykonane wcale.

Kreatywność

Różnorodność projektów i indywidualne podejście do każdego klienta, wymaga od nas kreatywnego podejścia. Pozwala to na właściwe zaprojektowanie i zaplanowanie przedsięwzięć niezbędnych do osiągnięcia celu, oraz przewidzenie ewentualnego ryzyka i poradzenie sobie z problem, jeszcze przed jego wystąpieniem.

Zaangażowanie

W każde powierzone nam zadanie angażujemy się całkowicie – nieważnym jest, czy nasze usługi kierujemy do osoby indywidualnej, czy przedsiębiorstwa. Dzięki takiemu podejściu, osiągamy zamierzony efekt, którym jest nic innego, jak satysfakcja i zadowolenie wszystkich naszych dotychczasowych klientów.

Zapewniamy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z pozyskiwaniem środków z funduszy unijnych, oraz krajowych związanych z instalacjami fotowoltaicznymi, techniką solarną, pompami ciepła, nowoczesnymi kotłami, termoizolacją, czy stolarką zewnętrzną.Już nie musisz się martwić o papierologię. Po otrzymaniu dofinansowania, dobieramy i montujemy w Twoim domu, czy gospodarstwie nasze najlepsze instalacje. Tak, to jest takie proste!

My przejmiemy od Ciebie obowiązek żmudnego i problematycznego wypełniania wszelkiej dokumentacji w tym odpowiednich wniosków. Nasz doświadczony zespół zajmie się opracowaniem montażu finansowego, sprecyzowaniu pomysłów klienta, ocenie szans na otrzymanie dotacji, czy znalezieniu odpowiedniego źródła i rozliczania dotacji z dostępnych dla Ciebie programów krajowych, jak i tych z Unii Europejskiej. Nasza pomoc obejmuje również asystę w zarządzaniu projektami – również na etapie kontroli projektu!

Przez lata funkcjonowania naszej firmy i niezliczonej ilości pozyskanych dotacji, nabraliśmy ogromnego doświadczenia – również w przypadkach nietuzinkowych. Na co przekłada się to doświadczenie? Przede wszystkim na znakomitą znajomość procesu przyznawania dotacji, w szczególności reguł i kryteriów selekcji wniosków o dofinansowanie, co bezpośrednio przekłada się na wysoką skuteczność w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji. Dzięki współpracy na najwyższym możliwym poziomie profesjonalizmu, dajemy gwarancję maksymalnych efektów, przy minimalnym zaangażowaniu klienta! Dzięki naszej pracy, skorzystasz z najnowszej technologii grzewczej i fotowoltaicznej po najniższych możliwych cenach zachowując przy tym maksimum jakości!

Co wyróżnia 4-ECO na tle konkurencji? Przede wszystkim nie bagatelizujemy spraw małych i średnich przedsiębiorstw! Naszą ofertę kierujemy głównie do wyżej wymienionych przedsiębiorstw, ale również do osób prywatnych, podmiotów publicznych, oraz rolników! Każdy z klientów jest dla nas tak samo ważny, gdyż wiemy że to dzięki Wam możemy stale się rozwijać i realizować kolejne cele zapewniając przy tym stuprocentowe zadowolenie.

Nasi partnerzy handlowi to starannie wyselekcjonowani giganci i przodownicy rynku zarówno krajowego, jak i zagranicznego! Dostarczana przez nich technologia, to gwarancja trwałości i efektywności urządzeń, dzięki którym z pewnością zaoszczędzisz niemałe pieniądze. Zaufaj nam tak, jak grono naszych zadowolonych klientów i przekonaj się o naszym profesjonalizmie już dziś!

Zespół 4eco

Jesteśmy dystrybutorem firm:


PROGRAM
CZYSTE
POWIETRZE

Kontakt

UL. Plac Niepodległości 1
25-506 Kielce

TEL: +48 533 012 231
E-MAL: biuro@4-eco.pl

O nas

4-ECO to firma pozyskująca dotacje unijne która powstała po to, by wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem wesprzeć i pomóc klientom w ich działaniach związanych z pozyskiwaniem, realizacją, zarządzaniem, rozliczeniem i oszacowaniem dotacji z dostępnych programów Unii Europejskiej jak i programów krajowych.