Wysokie rachunki za prąd i ciepło?
to już przeszłość.

Jeżeli trapią Cię wysokie i wciąż rosnące rachunki za ogrzewanie i prąd elektryczny – postaw z 4ECO na ekologię! Nasze nowoczesne rozwiązania dostarczane przez najlepszych producentów z pewnością dadzą Ci wymarzoną ulgę i płynność finansową. Nasi najlepsi monterzy zainstalują panele w najgodniejszym dla Ciebie miejscu, nieważne czy jest to dach, ogrodzenie, czy inne konstrukcje. Postaw na ekologię i tańsze rachunki!

Instalacje fotowoltaiczne potrafią wygenerować naprawdę wielką ilość prądu. Najczęściej, pozyskana energia nie tylko zaspokaja w pełni nasze potrzeby, lecz również gromadzi się jej nadmiar. Dzięki systemowi upustów i licznikowi dwukierunkowemu, nadwyżka wyprodukowanej energii trafia do danej firmy energetycznej. W przypadku, gdy wzrośnie nasze zapotrzebowanie, zmagazynowana dzięki temu energia zostaje nam oddana – nawet w 80 procentach!

skorzystaj z atrakcyjnego finansowania

zbuduj własną instalację fotowoltaiczną

produkuj własny prąd i obniż rachunki za energię elektryczną,

uniezależnij się od ciągłego wzrostu cen energii, 

Energia dla domu

XXI wiek to era powszechnej elektroniki i rosnącego zapotrzebowania na prąd, który niestety wciąż drożeje. Dlaczego więc nie zapewnić sobie oszczędności w opłacanych rachunkach, a jednocześnie nie zadbać o środowisko?

Firma 4ECO zapewni najlepsze i najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne, a nasi monterzy zamontują je w profesjonalny sposób! Co więcej, nasze urządzenia mogą współpracować ze specjalnymi pompami ciepła, zapewniając Ci nie tylko tańsza energię, lecz również skuteczne ogrzewanie!

Energia dla firm

Prowadzenie firmy to nie tylko nieustanne zyski i przychody, lecz również wydatki. Każdy przedsiębiorca doskonale wie, jak ważne są oszczędności, oraz jak trudno je wprowadzać. I właśnie tu wkracza 4ECO!

Jednym z najbardziej kosztownych surowców w firmach jest energia elektryczna – czy istnieje zatem sposób by ograniczyć wydatki na prąd? Oczywiście że tak! Wiele przedsiębiorstw nie zdaje sobie sprawy z tego, jak efektywnie wykorzystać przestrzeń swojej siedziby. My pomożemy Ci wykorzystać Twoją przestrzeń dachową i gruntową i zainstalujemy najlepsze i najbardziej optymalne ogniwa fotowoltaiczne! Gwarantujemy, iż ta inwestycja z pewnością zadowoli każdego klienta, który pragnie zredukować koszty związane z konsumpcją energii elektrycznej.

Fotowoltaika

I

Nie wiesz od czego zacząć?

Spokojnie – to my przygotujemy projekt całej instalacji, oraz zasugerujemy najbardziej odpowiednie dla twoich potrzeb panele. Po zaakceptowaniu naszych propozycji, przystąpimy do kompleksowego i w pełni profesjonalnego montażu ogniw. Od początku do końca konsultujemy się z naszymi klientami, tak byś mógł mieć wgląd w naszą pracę od projektu, aż po efekt końcowy. Całość spinamy poprzez dostarczenie pełnej dokumentacji powykonawczej!
I

Największy na rynku wachlarz produktów renomowanych producentów

Korzystamy tylko i wyłącznie z produktów sprawdzonych dostawców – wszystko po to byś nie musiał martwić się o jakość i trwałość montowanych przez nas elementów. Dodatkowo, każdy klient jest dla nas sprawą indywidualną, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić dobór najefektywniejszych w danym przypadku ogniw.
I

Serwis dostępny przez cały rok!

Nasza gwarancja oferuje kompleksowy serwis – 365 dni w roku! W przypadku awarii, nasz zespół techników dotrze do Ciebie w najkrótszym możliwym czasie i wyeliminuje wszelkie usterki.

Fotowoltaika – jak to działa?

I
specjalne baterie, które pozwalają na magazynowanie uzyskanej energii.
I
inwerter przekształcający wcześniej uzyskany prąd stały, na zasilający urządzenia elektryczne prąd zmienny
I

fotowoltaiczne moduły, których zadaniem jest generowanie prądu stałego poprzez przetwarzanie promieni słonecznych

I

specjalnej konstrukcji do montażu modułówspecjalnej konstrukcji do montażu modułów

I
tak zwany licznik dwukierunkowy, umożliwiający przesyłanie energii z sieci do instalacji i z instalacji do sieci
I
system zabezpieczeń AC i DC
I
najlepsze jakościowo, niepalne i niezwykle elastyczne kable solarne z minimalna rezystancją żyły

Jesteśmy dystrybutorem firm:


JUŻ TERAZ SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania. Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

+48 533 012 231

PROGRAM
CZYSTE
POWIETRZE

Kontakt

UL. Plac Niepodległości 1
25-506 Kielce

TEL: +48 533 012 231
E-MAL: biuro@4-eco.pl

O nas

4-ECO to firma pozyskująca dotacje unijne która powstała po to, by wiedzą, doświadczeniem oraz zaangażowaniem wesprzeć i pomóc klientom w ich działaniach związanych z pozyskiwaniem, realizacją, zarządzaniem, rozliczeniem i oszacowaniem dotacji z dostępnych programów Unii Europejskiej jak i programów krajowych.